ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜIΣΤΙΚOY ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟΥ (ΛΑΡΝΑΚΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΩΣΙΑ)

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα, Οδηγοί – Μεταφορείς – Διανομείς
Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύτηκε:

πριν από 2 εβδομάδες

Λήγει σε: 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ16535

Περιγραφή Θέσης

«Διανομείς Διαφημιστικού Ταχυδρομείου»

Διαφημιστική εταιρεία ζητά να προσλάβει Διανομείς Διαφημιστικού Ταχυδρομείου για πλήρη ή μερική απασχόληση  στις περιοχές Λάρνακας και Λευκωσίας. Πρωινή μερική απασχόληση (7ωρη).

Προσόντα:

  • Συνέπεια.
  • Τυπικότητα στην τήρηση ωραρίου και κανονισμών.
  • Διάθεση για περπάτημα.
  • Πνεύμα συνεργασίας.
  • Εμπειρία στο αντικείμενο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Διανομή διαφημιστικών εντύπων/καταλόγων επώνυμων εταιριών στα γραμματοκιβώτια των κατοικιών.

Βασική Μορφή Ωραρίου: 7:30πμ – 14:30μμ

Προοπτική πλήρους ή μερικής ευέλικτης απασχόλησης.

Ασφάλιση, Bonus.

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚA στο email : anodeprom@gmail.com

(Ενδεικτικές απολαβές για 4μερη/7ωρη απασχόληση από 600,00€)