ΚΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑ/ΒΟΗΘΟΥ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύτηκε:

πριν από 2 εβδομάδες

Λήγει σε: 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ13814

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία D2D Ltd, επίσημοι αντιπρόσωποι των ελαστικών GOODYEAR, DUNLOP, TITAN, FULDA, SAVA, DEBICA, KELLY, RADAR, AUSTONE , ζητάει 2 (δύο) υπεύθυνα άτομα για τη θέση του ΔΙΑΝΟΜΕΑ/ΒΟΗΘΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ.

Καθήκοντα

  • Διανομή ελαστικών στο δίκτυο πελατών
  • Ξεφόρτωμα κοντέινερ
  • Αναπλήρωση ραφιών
  • Χειρισμός παραγγελιών
  • Καθαριότητα στόλου οχημάτων
  • Έλεγχος ασφάλειας αποθήκης
  • Χειρισμός μηχανημάτων αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Απόφοιτος Στρατού
  • Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον 3 έτη
  • Καλή φυσική κατάσταση (η θέση εργασίας περιλαμβάνει μετακίνηση και τοποθέτηση ελαστικών στα ράφια)
  • Γνώση περονοφόρων οχημάτων (forklift) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@d2d.com.cy ή με FAX στο 22572300 με την ένδειξη ΔΙΑΝΟΜΕΑ/ ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ, μέχρι τις 28/09/2018.