Λειτουργός Πωλήσεων / Marketing – Cosmopolitan Living Μακεδονίτισσα

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Πωλητές – Σύμβουλοι πωλήσεων – Πλασιέ
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ104572

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΠΕΡΓΑΜΟΣ δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Πωλήσεων – Marketing για το κατάστημά της στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία στο τμήμα Cosmopolitan Living με έπιπλα εσωτερικού και εξωτερικού χώρου και Home Decor.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Ικανότητες αποτελεσματικής διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα
  • Δεξιοτεχνία στη διακόσμηση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.
  • Κάτοχος Πτυχίου Marketing και προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών marketing
  • Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με το τμήμα μάρκετινγκ της εταιρείας στα κεντρικά γραφεία
  • Ετοιμασία οικονομικών προσφορών
  • Ετοιμασία παραγγελιών

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Email : [email protected] ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Λειτουργός Πωλήσεων – Marketing Μακεδονίτισσα – Cosmopolitan Living ”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Κύπρος, Λευκωσία