Άμεση Στελέχωση του Τμήματος Επικοινωνίας-Λάρνακα

Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 4 ημέρες
Reference Number: FJ104767

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία μας χαρακτηρίζεται από καθημερινή ανάπτυξη και ανάδειξη μίας νέας γενιάς επαγγελματιών.Ακολουθεί τις απαιτήσεις της σύγχρονης κοινωνίας και προσαρμόζεται σε όποια γεγονότα. Δραστηριοποιείται στην Κύπρο από τον Ιανουάριο του 2019 και κατέχει ηγετική θέση στην εξυπηρέτηση πελατών και την παροχή υπηρεσιών στον client.

Στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε δυναμικά και σοβαρά άτομα για την πλήρωση θέσεων στο Τμήμα Επικοινωνίας.

Για την εταιρία μας είναι πολύ σημαντική η επίτευξη στόχων των πελατών μας καθώς και η παροχή άριστης εξυπηρέτησης σε αυτούς.

Οι υποψήφιοι  θα πρέπει να:

·         Είναι μόνιμοι κάτοικοι Κύπρου και άμεσα διαθέσιμοι για ξεκίνημα.

·         Γνωρίζουν ελληνικά, τόσο σε προφορικό όσο και σε γραπτό λόγο.

·         Έχουν ακεραιότητα χαρακτήρα, σοβαρότητα και όρεξη για μάθηση.

·         Κατοχή πτυχίου ή προϋπηρεσία σε κάποιον τομέα δεν θεωρούνται απαραίτητα.

Η εταιρία παρέχει:

  • Πλήρη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και bonus επίτευξης στόχων.
  • Μεγάλες και σοβαρές προοπτικές καριέρας.
  • Ταξίδια σε εξωτερικό και Κύπρο εκπαιδευτικού χαρακτήρα.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email [email protected] μέχρι τις 30/10/2020. Τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν βάση διαθεσιμότητας και οι υποψήφιοι που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν για συνέντευξη.

Κύπρος, Λάρνακα