ΠΩΛΗΤΕΣ EX VAN ΓΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕΣΟ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Πωλητές – Σύμβουλοι πωλήσεων – Πλασιέ
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ105442

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Τρύφων Τσεριώτης με ιστορία πάνω από 100 χρόνια στη κυπριακή αγορά και με όραμα  πρωτοπόρου στη πώληση καταναλωτικών αγαθών , αναζητά να προσλάβει Πωλητή ExVan  για πλήρη απασχόληση για τις επαρχίες Λευκωσίας / Λάρνακας και Λεμεσό / Πάφο.

Καθήκοντα

  • Πώληση προϊόντων της Εταιρείας μέσω φορτηγού ex-van
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Σωστή και αποτελεσματική διαχείριση των αποθεμάτων στο φορτηγό
  • Διατήρηση άριστων σχέσεων με τους πελάτες.
  • Εξεύρεση νέων πελατών και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου
  • Προώθηση των πωλήσεων μέσω τακτικών επισκέψεων & τήρηση δρομολογίου
  • Εισπράξεις στα σημεία πώλησης
  • Διασφάλιση της διαθεσιμότητας των προϊόντων στα σημεία πώλησης υπό την ευθύνη του

Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Κάτοχος ή μη κάτοχος επαγγελματικής άδειας φορτηγού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση πωλήσεων
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο το οποίο περιλαμβάνει βασικό μισθό και προμήθεια επί των πωλήσεων
  • 13ος μισθός
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο ομαδικό σχέδιο υγείας
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ταμείο προνοίας
  • Ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο [email protected] .

Κύπρος, Λευκωσία