Τεχνικός Μηχανολογικών εγκαταστάσεων

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 4 ημέρες
Reference Number: FJ107146

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας ζητά να προσλάβει έμπειρο τεχνικό μηχανολογικών εγκαταστάσεων, για υποστήριξη των προϊόντων της.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής σχολής
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρολογίας
  • Άριστη γνώση συστημάτων θέρμανσης και κλιματισμού
  • Άδεια Ψυκτικού
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή (Excel / Word)
  • Γνώστης της τεχνολογίας

Καθήκοντα:

  • Commissioning, συντήρηση, εντοπισμός και επίλυση βλαβών σε κλιματιστικά, λέβητες, αντλίες θερμότητας
  • Γραφειακή δουλειά (καταγραφή δεδομένων, reports)
  • Διαχείριση συμβολαίων συντήρησης
  • Διαχείριση αποθέματος ανταλλακτικών

Πενθήμερη – οκτάωρη εργασία

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων

Παρακαλούνται οι ενδιαφερομενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email [email protected]

Κύπρος, Λευκωσία