ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Νοσηλευτική
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 7 ημέρες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ107828

Περιγραφή Θέσης

H Mavromatis Employment Bureau για λογαριασμό πελάτη της- κλινική εξωσωματικής γονιμοποίησης- αναζητά πτυχιούχο νοσηλευτή- νοσηλεύτρια για σταθερή εργασία στην περιοχή της Λευκωσίας.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Φροντίδα ασθενών
  • Τήρηση μητρώου ασθενών
  • Αιμοληψία
  • Επίβλεψη και συντονισμός εργασίας και συντονισμός γιατρού και εμβρυολόγων
  • Βοήθεια κατά τη διάρκεια βιοψίας θυροειδή
  • Παραγγελία αναλώσιμων και φαρμάκων
  • Ενημέρωση ηλεκτρονικών φακέλων των ασθενών
  • Προετοιμασία δωματίου ωοληψίας/εμβρυομεταφοράς πριν από κάθε διαδικασία

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου νοσηλευτικής
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας. Η γνώση επιπρόσθετης γλώσσας θεωρείται επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Θα προτιμηθεί η ύπαρξη προηγούμενης επαγγελματικής εμπειρίας σε ανάλογη θέση

Οι ενδιαφερόμενoi υποψήφιοι που διαθέτουν τα προαναφερόμενα προσόντα μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected], διευκρινίζοντας την θέση που τους ενδιαφέρει. Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Κύπρος, Λευκωσία