Φύλακες Ασφαλείας

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Φρουροί Ασφαλείας
Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση
Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ109095

Περιγραφή Θέσης

Η νεοσύστατη εταιρεία μας στον χώρο της ασφάλειας VIP SHADOW PRIVATE & SECURITY SERVICES LTD με έδρα την ΛΕΜΕΣΟ ψάχνει Φύλακες Ασφαλείας που αναζητούν την εξέλιξη στον τομέα της ασφάλειας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κατοχή άδειας φύλακα
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Απολυτήριο Στρατού (Για άντρες)
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα

  • Έλεγχος πρόσβασης ατόμων και οχημάτων
  • Στατική φύλαξη
  • Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία ή καθήκοντα σχετικά με τη παροχή φρούρησης και ασφάλειας στις εγκαταστάσεις

Ωφελήματα

  • Εισόδημα αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο Περιβάλλον
  • Πλήρες στολή και εξοπλισμός (χωρίς καμία επιβάρυνση)
  • Εσωτερική εκπαίδευση φρουρών σε κύρια σημεία

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email: [email protected].

Κύπρος, Λεμεσός