ΕΡΓΑΤΕΣ ΓΙΑ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Εργάτες - Τεχνίτες
Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 5 ημέρες
Reference Number: FJ110766

Περιγραφή Θέσης

H Mavromatis Employment Bureau αναζητά για λογαριασμό πελάτη της – μονάδα παραγωγής παραδοσιακών κυπριακών τυριών – δύο γηγενείς για σταθερή εργασία στην περιοχή Καλό Χωριό της Λάρνακας.

Αρμοδιότητες θέσης:

1.Παρασκευή χαλουμιού

2. Πακετάρισμα τυριού

3.Καθαριότητα συσκευών κ χώρου

Tο ωράριο εργασίας είναι Δευτέρα – Παρασκευή 06:00- 13:00 , Σάββατο 06:00-11:00

Παρέχονται:

  • Ικανοποιητική αμοιβή
  • Κοινωνικές Ασφαλίσεις

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι που διαθέτουν τα προαναφερόμενα προσόντα μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [[email protected]], διευκρινίζοντας την θέση που τους ενδιαφέρει. Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Στην περίπτωση που δεν υπάρχει η δυνατότητα σύνταξης βιογραφικού σημειώματος παρακαλώ πολύ να μας στέλνετε στο παραπάνω email το ονοματεπώνυμο σας, την ηλικία σας, την εθνικότητά σας,τον τόπο κατοικίας σας και να αναφέρεστε στην προηγούμενη επαγγελματική σας εμπειρία.

Κύπρος, Λάρνακα