Αντιπρόσωποι Πωλήσεων σε Διαφημιστικές Καμπάνιες!

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 11 ώρες
Reference Number: FJ115085

Περιγραφή Θέσης

Η επιτυχία της εταιρείας μας βασίζεται στο δυναμικό της, το οποίο φροντίζει να αποτελείται πάντα από τους καλύτερους! Γι’ αυτό και ψάχνουμε τους καλύτερους αντιπροσώπους πωλήσεων για να στηρίξουν με επιτυχία τις διαφημιστικές καμπάνιες που οργανώνουμε για τους πελάτες μας!

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ισχυρή διάθεση για αποτελεσματική επικοινωνία.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Ηγετικές ικανότητες.
  • Ευχέρεια Λόγου.
  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα.
  • Προσήλωση στους προσωπικούς και εταιρικούς στόχους.
  • Άμεση διαθεσιμότητα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές αμοιβές.
  • Μηνιαία μπόνους.
  • Φιλικό περιβάλλον συνεργασίας το οποίο ενισχύει και προωθεί τους προσωπικούς στόχους των συνεργατών.
  • Επιβράβευση και αναγνώριση των ικανοτήτων και αποτελεσμάτων του κάθε συνεργάτη.
  • Συνεχής δωρεάν εκπαίδευση.
  • Αναγνωρισμένες πιστοποιήσεις.

Οι ειδικές γνώσεις ή η προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητες.

Αποστολή βιογραφικών στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]

Κωδικός Θέσης: HR34

Όλα τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν με προστασία των προσωπικών δεδομένων των υποψηφίων.

Κύπρος, Λευκωσία