Τεχνικός Αρτοποιίας

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Αρτοποιοί, Μάγειρες / Ζαχαροπλάστες
Τοποθεσία: Κύπρος, Πάφος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 3 ημέρες
Reference Number: FJ115247

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Papantoniou Bakeries επιθυμεί να εργοδοτήσει Τεχνικό Αρτοποιίας με πλήρη απασχόληση για το εργοστάσιο της στη Πάφο.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Η επιμέλεια, η τεχνική υποστήριξη και παρουσίαση των προϊόντων αρτοποιίας.
  • Η δημιουργία εφαρμογών και συνταγών αρτοποιημάτων.
  • Η συμβολή του στην εκπαίδευση του τμήματος πωλήσεων και στη δημιουργία θετικού εργασιακού περιβάλλοντος.

Δεξιότητες/Προσόντα υποψηφίου:

  • Απόφοιτος σχολής αρτοποιίας, ζαχαροπλαστικής δημοσίου ή ιδιωτικού τομέα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας
  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Προηγούμενη εμπειρία στην συγκεκριμένη θέση τουλάχιστων τριών ετών.
  • Γνώσεις επεξεργασίας πρώτων υλών για παραγωγή ζυμών και μιγμάτων
  • Βασικές γνώσεις τεχνολογίας τροφίμων
  • Γνώσεις μηχανολογικού εξοπλισμού αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής (χειρισμός και συντήρηση)
  • Ικανότητα επικοινωνίας στα ελληνικά και αγγλικά
  • Άδεια οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών με δυνατότητα ανέλιξης εντός της επιχείρησης, 13ος μισθός και εκπτώσεις σε προϊόντα της εταιρείας.

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο email: [email protected] ή να επικοινωνήσουν με την εταιρεία μας στο τηλέφωνο: +35726600768.

Λόγω του μεγάλου αριθμού βιογραφικών που λαμβάνονται, μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερώνονται. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.

Κύπρος, Πάφος