ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ/ΡΙΑ με εξειδίκευση στη ζαχαρόπαστα

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Μάγειρες / Ζαχαροπλάστες
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 21 ώρες
Reference Number: FJ115370

Περιγραφή Θέσης

Το ζαχαροπλαστίο Pralina στη Λευκωσία, ζητά να προσλάβει έμπειρο/η Ζαχαροπλάστη/τρια με εξειδίκευση στις τρισδιάστατες τούρτες.

Καθήκοντα:

  • Παρασκευή τρισδιάστατων τούρτων/φιγούρων με ζαχαρόπαστα
  • Παρασκευή κρεμωειδών προϊόντων και άλλων γλυκών βάση των συνταγών της εταιρείας
  • Γλασάρισμα γλυκών
  • Παρασκευή Cake Pops/γλυφιντζουριών/μπισκότων
  • Τήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και υγείας της Εταιρείας
  • Επικοινωνία με πελάτες σχετικά με την παραγγελία εξειδικευμένων τουρτών
  • Έχει υπό την ευθύνη του/της  την ευταξία στον χώρο του καταστήματος εντός και εκτός, των ψυγείων, των μηχανημάτων, των πάγκων, της αποθήκης κλπ.

Ακαδημαϊκά Προσόντα, Εμπειρίες :

  • Απόφοιτος σχολής Ζαχαροπλαστικής
  • Εξειδίκευση στην παραγωγή τρισδιάστατων τουρτών με ζαχαρόπαστα
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Προσφέρουμε:

  • 13ο μισθό
  • Ταμείο προνοίας
  • Ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Εκπτώσεις σε όλα μας τα προϊόντα
  • Cash Back σε κάθε αγορά προϊόντων της Εταιρείας

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: [email protected]

Κύπρος, Λευκωσία