Για φοιτητές και άτομα που μόλις έχουν αποφοιτήσει!

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 4 ημέρες
Reference Number: FJ115971

Περιγραφή Θέσης

Είσαι φοιτητής/τρια ή μόλις έχεις αποφοιτήσει και δεν ξέρεις που να απευθυνθείς;

Η εταιρεία HDT Sales and Marketing Ltd ψάχνει νέους/νέες με επιθυμία ανέλιξης στο χώρο των πωλήσεων και της επικοινωνίας ώστε να στελεχώσει την ομάδα της.

Η εταιρεία δέχεται συνεργάτες από διάφορους κλάδους καθώς σκοπός της είναι να παρέχει μία πλήρη και συστηματική πιστοποιημένη εκπαίδευση στον τομέα που δραστηριοποιείται.

Μπορείς να μάθεις περισσότερα για την HDT Sales and Marketing Ltd στην επίσημη ιστοσελίδα της εταιρείας: www.hdtltd.com

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμία για γνώση.
  • Όραμα για δημιουργία καριέρας.
  • Αποφασιστικότητα.
  • Αίσθηση ομαδικότητας.

Αποστολή Βιογραφικών στη διεύθυνση: [email protected]

Κωδικός Θέσης: new123

Όλα τα βιογραφικά θα ληφθούν υπόψη και θα αξιολογηθούν!

Κύπρος, Λευκωσία