Διανομείς διαφημιστικού ταχυδρομείου στη Λάρνακα / Flyers distributors in Larnaca

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Οδηγοί – Μεταφορείς – Διανομείς
Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση
Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 6 ημέρες
Reference Number: FJ116125

Περιγραφή Θέσης

Καθήκοντα:

Διανομή διαφημιστικών φυλλαδίων/ καταλόγων επώνυμων εταιρειών στα γραμματοκιβώτια των κατοικιών περπατώντας (όχι με αυτοκίνητο), για μόνιμη, πρωινή απασχόληση 3 ημέρες την εβδομάδα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Συνέπεια
  • Εργατικότητα
  • Ταχύτητα στο περπάτημα
  • Τυπικότητα στην τήρηση ωραρίου και κανονισμών
  • Γνώση αγγλικών

Η εμπειρία στο αντικείμενο και η κατοχή αυτοκινήτου θα θεωρηθούν πρόσθετα προσόντα.

Προσφέρονται:

Aποδοχές 400-500€ / μήνα, ασφάλιση, bonus, προοπτικές εξέλιξης

Βιογραφικά στο e-mail [email protected] με αναφορά για τη θέση Διανομείς Λάρνακας.

Duties:

Flyers Distribution for branded companies in the mailboxes of each house, on foot, for permanent, morning employment 3 days a week.

Necessary qualifications  :

  • Consistency
  • Hard work
  • Speed in walking
  • Formality in the observance of schedules and regulations
  • English knowledge

Experience and car ownership will be considered as additional qualifications.

Offered:

Salary 400-500€ / month, insurance, bonus, development prospects

CV’s / resums on the e-mail [email protected] with reference to the position of Larnaca Distributors.

Κύπρος, Λάρνακα