Σύμβουλοι Πωλήσεων και Διαφήμισης. (Με ή χωρίς προϋπηρεσία)

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 4 ημέρες
Reference Number: FJ117162

Περιγραφή Θέσης

Εν μέσω των υψηλών απαιτήσεων των πελατών της, η HDT Sales and Marketing Ltd φιλοδοξεί να ενισχύσει της παραγωγικότητά της.

Ως αποτέλεσμα προκύπτει η ανάγκη κάλυψης δύο θέσεων Συμβούλων Πωλήσεων και Διαφήμισης που θα συμπληρώσουν και παράλληλα θα ενδυναμώσουν το δυναμικό της εταιρείας στη Λευκωσία.

Οι ιδανικοί υποψήφιοι αναμένεται να συμμετέχουν στον σχεδιασμό, στην ανάπτυξη και στην προώθηση διαφημιστικών εκστρατειών με σκοπό την παρουσίαση και πώληση των υπηρεσιών ή προϊόντων των εκάστοτε πελατών που εκπροσωπεί η εταιρεία.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας.
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός.
  • Μεθοδικότητα στην εργασία.
  • Άμεση διαθεσιμότητα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Υψηλές αμοιβές και μηνιαία μπόνους.
  • Στήριξη και ανάπτυξη των γνώσεων και δεξιοτήτων των συνεργατών.
  • Άριστο περιβάλλον συνεργασίας.

Όσοι υποψήφιοι ενδιαφέρονται να ενταχθούν στην ομάδα της HDT Sales and Marketing, μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected] με θέμα: SCON35.

Κύπρος, Λευκωσία