Καθηγητής/τρια Ρομποτικής

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Εκπαίδευση
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ121836

Περιγραφή Θέσης

Το Εκπαιδευτικό Κέντρο ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ ζητά να προσλάβει Καθηγητή/τρια Ρομποτικής

Καθήκοντα:

  • Διδασκαλία Ρομποτικής με βάση τις πλατφόρμες ρομποτικής LEGO WeDo, LEGO Spike, LEGO Mindstorms σε μαθητές Δημοτικού
  • Άλλα διαδικαστικής φύσεως θέματα που αφορούν τη λειτουργία του φροντιστηρίου.

Ωράριο:

  • Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 3:00μμ-9:00μμ
  • Σάββατο 9:00πμ-1:30μμ

Προσόντα:

  • Πτυχίο Πληροφορικής ή Τεχνολογίας

Επιπρόσθετα προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα σε διδασκαλία ρομποτικής

Μισθός:

  • Ανά μήνα €1200
  • Από Σεπτέμβριο μέχρι Ιούνιο

Διαδικασία αίτησης εργασίας:

  • Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στέλνουν το CV τους στο [email protected] όπου στο email subject να υπάρχει το λεκτικό: ROBOTICS-FINDJOBSINCYPRUS

Κύπρος, Λευκωσία