ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Εξυπηρέτηση Πελατών, Τηλεφωνητές
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ123209

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία V.V TELE & STAR LTD  ζητά να προσλάβει άτομα για το τηλεφωνικό κέντρο στη Λευκωσία.

Αρμοδιότητες :

Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες με στόχο την πώληση.

Προσόντα :

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικότητα – Συνεργασία
  • Υπευθυνότητα

Προσφέρουμε:

  • Αρίστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης.
  • Ωράριο εργασίας 9:00 – 17:00, Δευτέρα – Παρασκευή.
  • Σαββατοκύριακο εφόσον υπάρξει ανάγκη.
  • Απολαβές
  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων 30/4/2021

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος ηλεκτρονικά στο : [email protected]

Κύπρος, Λευκωσία