Έμπειροι Σερβιτόροι- Σερβιτόρες

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Σερβιτόροι – Μπαρίστες – Τραπεζοκόμοι
Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ126339

Περιγραφή Θέσης

Η Mavromatis Employment Bureau ltd αναζητά για λογαριασμό πελάτη της- καφέ/ εστιατόριο στην περιοχή Κίτι Λάρνακας, έμπειρους σερβιτόρους/σερβιτόρες για εργασία.

Αρμοδιότητες:

  • Παραγγελιοληψία & άμεση εκτέλεση αυτής
  • Έλεγχος του πιάτου και επίλυση οποιονδήποτε ζητημάτων
  • Διατήρηση της καθαριότητας του χώρου
  • εφαρμογή των απαιτούμενων προτύπων υγιεινής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση και χρήση της αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη η προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Δεξιότητες up-selling
  • Δυνατότητα οικοδόμησης αποδοτικών σχέσεων με συναδέλφους, με σκοπό την καλύτερη δυνατή συνεργασία
  • Γνώσεις ταμείου και συστημάτων παραγγελιοληψίας
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων με υπομονή και φιλικότητα

Παρέχονται:

  • Ικανοποιητική Αμοιβή
  • Ασφαλιστικές Καλύψεις
  • Ευχάριστο Εργασιακό Περιβάλλον
  • Γεύμα κατά τη διάρκεια της εργασίας
  • Διαμονή για τους μη μόνιμους κατοίκους της Κύπρου

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι που διαθέτουν τα προαναφερόμενα προσόντα μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected], διευκρινίζοντας την θέση που τους ενδιαφέρει. Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Κύπρος, Λάρνακα