ΨΗΣΤΗΣ – ΤΥΛΙΧΤΗΣ ΓΥΡΟΥ / GRILLER – DONER SPECIALIST

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Άλλα, Βοηθοί Κουζίνας / Λάντζα
Τοποθεσία: Κύπρος, Αμμόχωστος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 5 ημέρες
Reference Number: FJ135501

Περιγραφή Θέσης

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ / ΤΥΛΙΧΤΗΣ ΓΥΡΟΥ ΓΙΑ FAST FOOD ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΑΡΑ ΓΙΑ ΟΛΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

LOOKING FOR A GRILLER / DONER SPECIALIST FOR PROTARAS FAST FOOD FOR FULL-TIME EMPLOYMENT

Προσόντα/Qualifications:

  • Γνώστης παρασκευής, ψησίματος και κοπής γύρου και ειδών σχάρας / Doner specialist and grilled meats Cook
  • Γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας / Knowledge of the Greek and English language
  • Εργατικότητα, προθυμία, ευγένεια, υπευθυνότητα και ικανότητα συνεργασίας / Ability to co-operate in a group, responsible and discreet

Καθήκοντα/Duties:

  • Ψήσιμο ειδών σχάρας και παρασκευή και κοπή γύρου / Specializing in doner and grilling meats
  • Προετοιμασία υλικών / Ingredient preparation
  • Εξυπηρέτηση πελατών / Customer Service

Μισθός αναλόγως προσόντων και γνώσεων / Salary according to experience

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 99866641 (Τάσος) / For more info please contact Tasos on 99866641

Κύπρος, Αμμόχωστος