Ζητείται υπάλληλος γραφείου για εμπορικό τμήμα

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 1 ημέρα
Reference Number: FJ135522

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας Veluda που εξειδικεύεται στον τομέα επεξεργασίας νερού εδώ και 23 χρόνια μεγαλώνει την ομάδα της και αναζητά υπάλληλο γραφείου.

Υποστήριξη Εμπορικού τμήματος:

  • Έκδοση τιμολογίων από λογισμικό πρόγραμμα
  • Έκδοση εντολών παραγωγής από πρόγραμμα crm
  • Έκδοση μηνιαίων report για εμπορικό τμήμα
  • Εξυπηρέτηση πελατών σε κατάστημα και τηλεφωνικό κέντρο
  • Διαχείριση λογιστικού προγράμματος
  • Υποστήριξη λογιστικού τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε εμπορικό τμήμα / εξυπηρέτηση πελατών
  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excel etc.)
  • Άριστες ικανότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας με οργανωτικές ικανότητες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με φωτογραφία στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected].

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού!

Κύπρος, Λευκωσία