Τεχνικός Φίλτρων Νερού

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Εργάτες - Τεχνίτες
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 1 ημέρα
Reference Number: FJ135525

Περιγραφή Θέσης

Μεγαλώνουμε την ομάδα μας και αναζητάμε Τεχνικό Φίλτρων Νερού για τη Λευκωσία

Μεγαλώνουμε την ομάδα μας και αναζητάμε Τεχνικό Φίλτρων Νερού για τη Λευκωσία.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Υδραυλικές / τεχνικές γνώσεις
  • Ψυκτικές / ηλεκτρολογικές γνώσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Απαραίτητη γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Η Αγγλική ή οποιαδήποτε άλλη γλώσσα θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Ομαδικό πνεύμα

Καθήκοντα

  • Τοποθετήσεις φίλτρων και συστημάτων επεξεργασίας νερού
  • Συντηρήσεις συσυηματων & φίλτρων επεξεργασιας νερου

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικό μισθό αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης απασχόληση
  • Όλα τα υλικά / μέσα για διεκπεραίωση των εργασιών
  • Συνεχείς εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για τις ώρες εργασίας
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Bonus πωλήσεων
  • 13 μισθό

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα  στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού!

Κύπρος, Λευκωσία