ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΩΝ ΤΟΥΡΤΩΝ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Μάγειρες / Ζαχαροπλάστες
Τοποθεσία: Κύπρος, Πάφος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 1 μήνα
Reference Number: FJ135613

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρία N. Papantoniou Bakeries στη Πάφο επιθυμεί να εργοδοτήσει Ζαχαροπλάστες Τρισδιάστατων Τουρτών.

Αρμοδιότητες

  • Στολισμών τουρτών (φιγούρες, 3D σχέδια)

Απαραίτητα προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε τρισδιάστατες τούρτες
  • Οργανωτική Ικανότητα
  • Εργασία υπο πίεση
  • Ομαδικότητα

Η εταιρία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών με 13ο μισθό και δυνατότητα ανέλιξης εντός της επιχείρησης.

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail: [email protected] ή να επικοινωνήσουν με την εταιρία μας στο τηλέφωνο: +357 26600768.

Μπορείτε να βρείτε αίτηση για εργασία σε όλα μας τα καταστήματα.

Λόγω του μεγάλου αριθμού βιογραφικών που λαμβάνονται, μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερώνονται. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.

Κύπρος, Πάφος