Αποθηκάριος / Πωλητής

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Αποθηκάριοι – Logistics
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 μήνες
Λήγει σε 2 ημέρες
Reference Number: FJ140577

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΛΤΔ ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο/Πωλητή, για την Αποθήκη της, στον Λυκαβητό, Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή προϊόντων και αποστολή σε πελάτες
  • Διατήρηση ευταξίας στον χώρο ευθύνης και διαχείριση αποθεμάτων
  • Επικοινωνία με τα καταστήματα, υπηρεσίες και πελάτες
  • Τήρηση διαδικασιών της εταιρείας
  • Έκδοση τιμολογίων, πωλήσεις εξαρτημάτων & προϊόντων

Ημέρες εργασίας: 5ήμερη απασχόληση

Προσόντα:

  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ