Σερβιτόρος/Σερβιτόρα

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Σερβιτόροι – Μπαρίστες – Τραπεζοκόμοι
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 3 ώρες
Reference Number: FJ141926

Περιγραφή Θέσης

KENΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Τo εστιατόριo Ιαπωνικής κουζίνας‘Akakiko’ στην Λευκωσία, μέλος του Ομίλου της εταιρείας Louis Hotels, ζητάει άτομα για εργασία σε πλήρη ή μερική απασχόληση, στην πιο κάτω θέση:

Κύρια καθήκοντα / ευθύνες:

  • Παραγγελιοληψία φαγητών και ποτών.
  • Ετοιμασία ποτών.
  • Σερβίρισμα φαγητών και ποτών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών στο ψηλότερο δυνατό επίπεδο.
  • Εφαρμογή επιπέδων υγιεινής, καθαριότητας και ασφάλειας του εστιατορίου.
  • Διατήρηση ψηλών επιπέδων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης.
  • Διεκπεραίωση εργασιών προετοιμασίας (mise en place).
  • Άλλα καθήκοντα που μπορεί να ανατεθούν από τον προϊστάμενο.

Aπαιτούμενα Προσόντα:

  • Eλάχιστη προϋπηρεσία 1 χρόνου σε θέση που αφορά την Εστίαση.
  • Προϋπηρεσία σε a la carte εστιατόριο θα εκτιμηθεί.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα.
  • Διαθεσιμότητα για άμεση έναρξη εργοδότησης.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με τον τίτλο της πιο πάνω θέσης, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]

*** Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας ***

Κύπρος, Λευκωσία