Μάγειρας `A

Τοποθεσία: Κύπρος, Πάφος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 9 ώρες
Reference Number: FJ142163

Περιγραφή Θέσης

ΚΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

H εταιρεία Louis Hotels, μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες ξενοδοχειακών μονάδων σε Ελλάδα και Κύπρο, ζητάει να προσλάβει άτομα για ξενοδοχειακές μονάδες της στην Πάφο, στην πιο κάτω θέση:

Μάγειρας `A

Κύρια καθήκοντα / ευθύνες:

  • Προετοιμασία και παραγωγή κρύων και ζεστών εδεσμάτων στα πρότυπα της μονάδας και σύμφωνα με τις οδηγίες του Chef.
  • Εφαρμογή των διαδικασιών και οδηγιών εργασίας του συστήματος HACCP.
  • Διατήρηση ψηλών επιπέδων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης.
  • Άλλα καθήκοντα που μπορεί να ανατεθούν από τον προϊστάμενο.

Aπαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα ή Τίτλος σπουδών στον τομέα της Μαγειρικής.
  • Aποδεδειγμένη ελάχιστη εργασιακή εμπειρία 3 χρόνων ως Μάγειρας. Σχετική εργασιακή εμπειρία σε ξενοδοχείο 4 * ή 5 * θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.
  • Γνώση Διεθνής Κουζίνας.
  • Γνώση του συστήματος HACCP.
  • Υψηλό αίσθημα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Μεθοδικότητα και οργάνωση.
  • Πάθος για το φαγητό και την εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ετοιμότητα για άμεση έναρξη εργασίας.

Μισθός & Ωφελήματα:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας, εκπαίδευση και πολύ καλοί όροι εργοδότησης.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με τον τίτλο της επιθυμητής θέσης, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]

*** Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας***

Κύπρος, Πάφος