Υπεύθυνος/η Επικοινωνίας και Διαφήμισης

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ142857

Περιγραφή Θέσης

Η HDT Sales and Marketing Company που εδρεύει στη Λευκωσία, πραγματοποιεί μεγάλο άνοιγμα και αναζητά υπεύθυνο/η επικοινωνίας και διαφήμισης για ενίσχυση του ανθρώπινου δυναμικού της.

Καθήκοντα:

  • Υλοποίηση πολιτικής  Direct Marketing.
  • Εφαρμογή των ενεργειών που εξασφαλίζουν την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρείας.
  • Επίτευξη προσωπικών και εταιρικών στόχων.
  • Κατανόηση της αγοράς και των καταναλωτικών τάσεων.

Προσόντα:

  • Συνέπεια/ Επαγγελματισμός/ Οργανωτικότητα.
  • Διαπραγματευτικές Ικανότητες.
  • Ευχέρεια λόγου.
  • Πνεύμα ομαδικότητας.

*Λόγω του ότι ο υποψήφιος/α που θα επιλεγεί θα λάβει ολοκληρωμένη εκπαίδευση, δεν απαιτούνται ειδικές γνώσεις ή προϋπηρεσία. Εάν υπάρχουν,θα αξιολογηθούν θετικά και θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Προνόμια:

  • Άριστες συνθήκες συνεργασίας με έμφαση στην ενίσχυση της γνώσης.
  • Επιβράβευση απόδοσης.
  • Εξειδικευμένη, δωρεάν εκπαίδευση.
  • Ευκαιρίες προαγωγής.
  • Υψηλές, αξιοκρατικές αμοιβές.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]

Κύπρος, Λευκωσία