Πωλήτρια / Πωλητής για εξυπηρέτηση πελατών – Kennedy

Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ144352

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Πέργαμος ζητά να προσλάβει Πωλήτρια / Πωλητή για εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα της Κέννεντυ στην Λευκωσία.

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Προσεγμένη εμφάνιση και δυναμική αλλά ταυτόχρονα ήρεμη προσωπικότητα
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή (Microsoft office, email)
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων θα θεωρηθει επιπροσθετο προσον

Καθήκοντα

  • Ευχάριστο καλωσόρισμα στον πελάτη
  • Άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των προϊόντων του καταστήματος
  • Καθημερινή επίβλεψη του τμήματος και τοποθέτησης επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον υπεύθυνο του καταστήματος

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (1 πρωινό την εβδομάδα off και Τετάρτη μέχρι τις 14:00, Σάββατο μέχρι τις 15:00)
  • Μισθός πολύ καλός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας

Πωλήτρια/ης  Κέννεντυ”

Κύπρος, Λευκωσία