Γραμματέας

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Γραμματειακά, Ταμίες, Τηλεφωνητές
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ144431

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Waternet Ltd , με έδρα τα Λαστιά (Λευκωσία), επιθυμεί να προσλάβει γραμματέα για πλήρη  απασχόληση.

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή Γνώση MS Word και χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών .
  • Καλή Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας και γραφής .
  • Γνώση στο λογιστικό σύστημα CyCom θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές ή εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Δακτυλογράφηση επιστολών συναφή με τις δραστηριότητες της εταιρείας .
  • E-mails/ Τηλέφωνα
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Υποδοχή πελατών

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Πενθήμερη εργασία
  • Πληρωμένη ετήσια άδεια και Γ.Ε.Σ.Υ.

 Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλ. Διεύθυνση:

[email protected]

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 30/9/2021

Κύπρος, Λευκωσία