Πωλητές/τριες

Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ145798

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Papantoniou Bakeries επιθυμεί να εργοδοτήσει για τα καταστήματά της στην Πάφο και στη Λεμεσό Πωλητές/τριες για ημερήσια και νυχτερινή βάρδια.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Εξαιρετικής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών με βάση τα πρότυπα εξυπηρέτησης που έχει θέσει η εταιρία
  • Χρήση ταμείου
  • Διασφάλιση της άριστη εμφάνισης και λειτουργικότητας του καταστήματος
  • Διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του καταστήματος
  • Σωστή διαχείριση των αποθεμάτων του καταστήματος
  • Εναρμόνιση με τις διαδικασίες ασφάλειας και υγείας της εταιρίας

Δεξιότητες/Προσόντα υποψηφίου:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων
  • Άριστες ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας
  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Η εταιρία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών με δυνατότητα ανέλιξης εντός της επιχείρησης. Προσφέρεται επίσης 13ος μισθός.

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail: [email protected] ή να επικοινωνήσουν με την εταιρία μας στο τηλέφωνο: +357 26600768.

Μπορείτε να βρείτε αίτηση για εργασία σε όλα μας τα καταστήματα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.

Κύπρος, Λεμεσός