Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για το κατάστημα Prehistoric Treasures (AMAROX CO. LTD)  στο My Mall Λεμεσού.

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Πωλητές – Σύμβουλοι πωλήσεων – Πλασιέ
Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 21 ώρες
Reference Number: FJ146759

Περιγραφή Θέσης

Το κατάστημα Prehistoric Treasures (κοσμήματα και διακοσμητικά χώρου από ημιπολύτιμους λίθους, κρύσταλλα, μετεωρίτες κλπ), ζητά να προσλάβει άμεσα Πωλητή / Πωλήτρια στο My Mall Λεμεσού.

Προσόντα:

  • Ελληνικά και Αγγλικά (Η γνώση της Ρωσσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ευγένεια και διάθεση για μάθηση.
  • Προηγούμενη πείρα σε κατάστημα.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Καθαριότητα καταστήματος
  • Ταμείο

Βιογραφικό και πρόσφατη φωτογραφία στο antoniap[email protected]hotmail.com ή στο φαξ 22487716.

Κύπρος, Λεμεσός