ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ/ΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ- SUPERVISOR (για Λάρνακα)

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Ανθρώπινο Δυναμικό (HR)
Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ148839

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία THE BEST MCC LTD, η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής οργανωμένων υπηρεσιών καθαρισμού, ζητά να προσλάβει για εργοδότηση στην Επαρχία Λάρνακας:

Θέση: ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ/ΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ- SUPERVISOR (για Λάρνακα)

Καθήκοντα:

Προγραμματισμός, συντονισμός και επίβλεψη εργασιών στα κτίρια, πελάτες όπου έχουμε συνεργεία καθαρισμού, επικοινωνεί με τον πελάτη και διασφαλίζει πλήρη  ικανοποίηση των αναγκών και των απαιτήσεων του και το υψηλό επίπεδο ποιότητας ασφάλειας και υγείας στον χώρο εργασίας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Word/Excel/Internet)
  • Καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Καλές ικανότητες οργάνωσης διαχείρισης χρόνου, προγραμμάτων και Προσωπικού
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Διοικητικές ικανότητες