Τηλεφωνήτρια / Τηλεφωνητής

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Τηλεφωνητές
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ149381

Περιγραφή Θέσης

Η Figaro’s Pizza ενδιαφέρεται να προσλάβει τηλεφωνήτρια / τηλεφωνητή πλήρους απασχόλησης στο εστιατόριο τους στα Λατσιά.

Καθήκοντα:

  • Λήψη και διαβίβαση τηλεφωνημάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών
  • Υποστήριξη σε θέματα διαδικασιών και εξυπηρέτησης πελατών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση προγραμμάτων ηλεκτρονικών υπολογιστών Microsoft Office
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης πελατών
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τα προσόντα

Απολαβές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • Ταμείο κοινωνικών ασφαλίσεων

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 30/10/2021

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: [email protected]

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο: 77 777726

Κύπρος, Λευκωσία