Καθαριστής / Καθαρίστρια (Kαμαριέρα)

Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 ημέρες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ150537

Περιγραφή Θέσης

KENΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Τo ξενοδοχείο 5 αστέρων ‘Τhe Royal Apollonia’, στην Λεμεσό μέλος του Ομίλου Λούης Δημόσια Εταιρεία Λτδ, με πολυετή παρουσία στον τουρισμό, ζητάει άτομα για πλήρη απασχόληση σε ετήσια βάση στην πιο κάτω θέση:

Κύρια καθήκοντα / ευθύνες:

  • Καθαρισμός και τακτοποίηση των χώρων σύμφωνα με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της ξενοδοχειακής μονάδας.
  • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών.
  • Διατήρηση του εξοπλισμού σε καλή κατάσταση.
  • Αναφορά τυχόν ελλείψεων, ζημιών ή ζητημάτων ασφαλείας στον άμεσα προϊστάμενο.
  • Έλεγχος των επίπεδων αποθήκευσης όλων των αναλώσιμων.
  • Συμμόρφωση με τους κανονισμούς για την Ασφάλεια και Υγεία και τις πολιτικές της εταιρείας.

Aπαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν.
  • Προθυμία για εκπαίδευση στα καθήκοντα της θέσης.
  • Ικανότητα οργάνωσης και όρεξη για εργασία.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με τον τίτλο ‘Καθαριστής / Καθαρίστρια (Kαμαριέρα), ‘The Royal Apollonia’, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected], όχι αργότερα από τις 3 Νοεμβρίου 2021.

*** Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας ***

Κύπρος, Λεμεσός