Πωλητής/τρια για κατάστημα επίπλων

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Πωλητές – Σύμβουλοι πωλήσεων – Πλασιέ
Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 ημέρες
Reference Number: FJ151988

Περιγραφή Θέσης

Η Polihome επενδύει στο ανθρώπινο δυναμικό και αναζητά, ανθρώπους με όρεξη, διάθεση και συνέπεια. Αν είσαι ένας από αυτούς, γίνε μέλος της ομάδας μας στο κατάστημα Λεμεσού!

Αρμοδιότητες:

  • Πλήρη εξυπηρέτηση του πελάτη που ενδιαφέρεται για τα προϊόντα του καταστήματος (πληροφορίες, καταχώρηση παραγγελιών, διαχείριση παραγγελίας κτλ).
  • Ομαλή και σωστή λειτουργία του καταστήματος
  • Διατήρηση του showroom σε άριστη κατάσταση (καθαριότητα, διακόσμηση κτλ).

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εξοικείωση με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα – Ευπρεπή παρουσία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικότητα

Προαιρετικά:

  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων
  • Ικανότητες προτάσεων διακόσμησης.
  • Γνώση Ρώσικης γλώσσας

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές

♦ Λεωφόρος Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΙΙΙ 36, 3065 Λεμεσός, Κύπρος

Κύπρος, Λεμεσός