ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 ημέρες
Reference Number: FJ152204

Περιγραφή Θέσης

Σύμβουλος  Πωλήσεων

Η εταιρεία μας  που εδρεύει στην Λάρνακα , αναζητά άτομο για στελέχωση  στο τμήμα  πωλήσεων και επικοινωνίας. Ο  υποψήφιος ο οποίος θα τηρεί τις πιο κάτω  προϋποθέσεις  θα  έχει την δυνατότητα και για μια μόνιμη συνεργασία με την εταιρεία μας.

Περιγραφή Θέσης:

Έχει την ευθύνη να πραγματοποιεί συναντήσεις με νέους ή/και πιθανούς πελάτες με σκοπό την παρουσίαση και προώθηση των υπηρεσιών του πελάτη μας.

Διατηρεί και διευρύνει τις επαγγελματικές γνώσεις του με τη συμμετοχή του σε σεμινάρια, τη δημιουργία προσωπικών δικτύων (networking). Μελετά και αναλύει τα στατιστικά στοιχεία των πωλήσεων του και προχωρά σε εισηγήσεις και ενέργειες. Γνωρίζει τις υπηρεσίες του πελάτη και διενεργεί έρευνα αγοράς. Ενημερώνεται συνεχώς για τον ανταγωνισμό. Δημιουργεί και συντηρεί σχέσεις συνεργασίας με νέους και υφιστάμενους πελάτες με σκοπό την ανάπτυξη των πωλήσεων.

Απαιτούμενα προσόντα:

1.Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας.

2.Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες .

3.Άριστες οργανωτικές ικανότητες.

4.Άριστες ικανότητες διαπραγμάτευσης.

5.Προσέγγιση με γνώμονα τον πελάτη.

6.Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων με έμφαση στην επίτευξη αποτελεσμάτων και υλοποίησης στόχων.

Παροχές :

  • Προσφέρεται πολύ ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών και ωφελημάτων.
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης .
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον
  • Καθημερινή εποπτεία και υποστήριξη.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα εδώ: [email protected]

Κύπρος, Λάρνακα