Προκήρυξη κενής θέσης για Διευθυντή/Διευθύντριας Κατοικίας Υποστηριζόμενης Διαβίωσης για Άτομα με Αυτισμό στην Επαρχία Λεμεσού

Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ154050

Περιγραφή Θέσης

Γίνεται δεκτή η υποβολή αιτήσεων για την θέση Διευθυντή/Διευθύντριας για πλήρη και άμεση απασχόληση με ευέλικτο ωράριο για Κατοικία Υποστηριζόμενης Διαβίωσης για Άτομα με Αυτισμό, στην Επαρχία Λεμεσού.

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

1. Πτυχίο στη Ψυχολογία ή Κοινωνιολογία ή Κοινωνική Διοίκηση ή Κοινωνική εργασία/ Ευημερία/ Πρόνοια ή Κοινωνική Πολιτική.

2. Μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών στο ίδιο ή σε συναφές με τη συγκεκριμένη θέση γνωστικό αντικείμενο.

3. Επιμορφωτικά Σεμινάρια σε θέματα με ΑΜΕΑ

4. Ακεραιότητα χαρακτήρα, οργανωτική και διοικητική ικανότητα, υπευθυνότητα, εχεμύθεια, πρωτοβουλία και ευθυκρισία.

5. Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.

6. Καλή γνώση της Αγγλικής

7. Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.

8.Δίπλωμα οδήγησης

Υποβολή Αιτήσεων: στο [email protected] μέχρι την 21/11/2021 και ώρα 12:00μ.μ. αναγράφοντας απαραιτήτως τη θέση για την οποία αιτούνται στο θέμα του e-mail ως ακολούθως: «Διευθυντής/Διευθύντρια Κατοικίας Υποστηριζόμενης Διαβίωσης για Άτομα με Αυτισμό στην Επαρχία Λεμεσού»

Κύπρος, Λεμεσός