Ο Παγκύπριος Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό ζητεί Υπεύθυνο Άτομο για το Κέντρο Θεραπειών στη Λεμεσό για άμεση πλήρη απασχόληση.

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Γραμματειακά
Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ154052

Περιγραφή Θέσης

Απαιτούμενα Προσόντα:

1. Δίπλωμα ή τίτλος σπουδών Αναγνωρισμένης Σχολής Γραμματειακών Σπουδών

2. Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας

3. Πιστοποιητικό κατάκτησης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών : ECDL

4. Γνώση Δακτυλογραφίας ή και Στενογραφίας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

5. Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, οργανωτικές ικανότητες, εχεμύθεια, πρωτοβουλία και ευθυκρισία

Καθήκοντα:

1. Εργασία με σύστημα Διακεκομμένου ωραρίου

2. Σύνταξη, Δακτυλογράφηση εγγράφων και επιστολών

3. Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και αλληλογραφίας

4. Οργάνωση προγράμματος θεραπειών

5. Είσπραξη διδάκτρων – διαχείριση μικρού οικονομικού κονδυλίου για το Κέντρο

6. Εκτέλεση εξωτερικών εργασιών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν βιογραφικό σημείωμα στο [email protected] μέχρι τις 21/11/2021 και ώρα 12:00π.μ., αναγράφοντας απαραίτητα ως θέμα την εν λόγω θέση.

Κύπρος, Λεμεσός