Άτομο υποδοχής Receptionist

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Εξυπηρέτηση Πελατών
Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ155395

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία M.C Park Services LTD (PARK2FLY)ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομο για υποδοχή. Η εργασία είναι για πλήρη απασχόληση πέντε μέρες την βδομάδα και δυο μέρες ανάπαυση. Η εργασία είναι βασισμένη σε  οκτάωρες βάρδιες.

M.C Park Services LTD (PARK2FLY) is looking to hire a person for the office. The post is a full-time position, 5 working days per week, plus 2 days off.

This is a full-time position based on eight hours shift, 5 days a week.

Απαιτούμενα Προσόντα: Requirements:

•             Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

•             Good knowledge of Greek and English language.

•             Πρέπει να έχει γνώσεις στον υπολογιστή.

•             Must have computer knowledge.

•             Κανονική άδεια οδηγού

•             Normal manual driving license

•             Επικοινωνιακή ικανότητα

•             Good communication skills

•             Ευχάριστη προσωπικότητα

•             Pleasant personality

•             Ομαδικό πνεύμα

•             Team spirit

Απολαβές: Earnings:

•             Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών

•             Satisfactory wages

•             Κοινωνική ασφάλιση

•             Social insurance

•             Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη (ΓεΣΥ)

•             Medical treatment (GESY)

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: Please send us your C.V at: [email protected]

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο: 99623003

Κύπρος, Λάρνακα