ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ/ΝΗ για το Συνεργείο Αντρών Καθαρισμού, στην Λευκωσία

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Ανθρώπινο Δυναμικό (HR)
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 6 ημέρες
Λήγει σε 4 εβδομάδες
Reference Number: FJ155702

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία  THE BEST MCC LTD  η οποία  εξειδικεύεται στον τομέα παροχής οργανωμένων υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση:

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος των Καθαριστών. Έλεγχος Ποιότητας, Οργάνωσης & Τήρησης της διεκπεραίωσης των εργασιών.
  • Επίβλεψη Συνεργείου
  • Προγραμματισμός εργασιών
  • Επικοινωνία με πελάτες

Προσόντα:

  • Καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλές ικανότητες οργάνωσης διαχείρισης χρόνου
  • Αυστηρή τήρηση των Οδηγιών Ασφάλειας

Ωράριο: Οκτάωρο

Ωφελήματα:

  • Αρχική και συνεχής επαγγελματική κατάρτιση
  • Προοπτικές ανέλιξης και σταδιοδρομίας

Βιογραφικά θα πρέπει να υποβληθούν το συντομότερο μέσω

fax: 22 318761 ή e-mail: [email protected]

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 22 454800

Κύπρος, Λευκωσία