ΕΡΓΑΤΗΣ – ΒΟΗΘΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Δόμηση - Κατασκευές, Εργάτες - Τεχνίτες
Τοποθεσία: Κύπρος, Αμμόχωστος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 ημέρες
Λήγει σε 4 εβδομάδες
Reference Number: FJ155958

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΤΑΣΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΛΤΔ στο Παραλίμνι λόγω επέκτασης εργασιών επιθυμεί να προσλάβει Εργάτη – Βοηθό Κατασκευαστή αλουμινίου πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα

  • Κατασκευή, κοπή και εφαρμογή αλουμινίου.
  • Εφαρμογή τζαμιών και σιλικόνης

Προσόντα

  • Καλός σε χειρωνακτικές εργασίες
  • Ευχάριστος και ευγενικός χαρακτήρας – συνεργάσιμο άτομο
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Γνώση ελληνικής γλώσσας
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

**Εμπειρία στις κατασκευές αλουμινίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρουμε συνεχή εκπαίδευση.

Ο αρχικός μισθός ανέρχεται στα 850 ευρώ.

Το ωράριο εργασίας είναι 8:00 -17:00 μμ.

ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: [email protected] ή να επικοινωνήσουν στο 23-823681 από τις 8:00π.μ. μέχρι τις 13:00μ.μ.

Κύπρος, Αμμόχωστος