Μάγειρες Α, Β, Γ – Πρωταράς

Τοποθεσία: Κύπρος, Αμμόχωστος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ160477

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Cavo Maris Beach Hotel, που βρίσκεται στην Κύπρο, στην περιοχή του Πρωταρά, αναζητεί επαγγελματίες για την πλήρωση θέσης Μάγειρες Α, Β, Γ για την περίοδο 16/4/2022 – 31/10/2022.

Προσόντα

  • Απόφοιτοι σχολών μαγειρικής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Τουλάχιστο 2 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοια θέση σε 4* Ξενοδοχείο.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση υγιεινής τροφίμων, ασφάλειας & υγείας.
  • Καλή γνώση των απαιτήσεων του HACCP.

Καθήκοντα και υπευθυνότητες

Να ακολουθούν τις οδηγίες του Chef, να ετοιμάζουν και να παρουσιάζουν τα φαγητά του μπουφέ και των α λα καρτ εστιατορίων διατηρώντας πάντα ψηλά τα επίπεδα ποιότητας και υγιεινής που απαιτούνται από τις αρχές ασφάλειας & υγείας, τα πρότυπα του HACCP και της διεύθυνσης του ξενοδοχείου.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Διαμονή (με κλιματισμό και Wi-Fi) & Σίτιση (πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό).
  • Παροχή ρουχισμού υπηρεσίας.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανέλιξης.
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον.

Επικοινωνία

  • Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση  [email protected] ή φαξ: 23832051.
  • Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ – 16:00μ.μ. στο τηλ. 23832043.

Κύπρος, Αμμόχωστος