Σερβιτόροι/ρες Μπαρ – Πρωταράς

Τοποθεσία: Κύπρος, Αμμόχωστος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ160479

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Cavo Maris Beach Hotel, που βρίσκεται στην Κύπρο, στην περιοχή του Πρωταρά, αναζητεί επαγγελματίες για την πλήρωση θέσης Σερβιτόροι/ρες Μπαρ για την περίοδο 16/4/2022 – 31/10/2022.

Προσόντα

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, γνώση άλλης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας.
  • Φιλική και φιλόξενη προσωπικότητα.
  • Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα και υπευθυνότητες

Να παρέχει την καλύτερη, αποτελεσματική και ευγενική εξυπηρέτηση στους πελάτες, και να βοηθά τον υπεύθυνο μπαρς να διατηρεί μια ομαλή λειτουργία των μπαρς του ξενοδοχείου έτσι ώστε να διατηρήσουν τα υψηλά επίπεδα των προτύπων που απαιτεί το ξενοδοχείο.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Διαμονή (με κλιματισμό και Wi-Fi) & Σίτιση (πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό).
  • Παροχή ρουχισμού υπηρεσίας.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανέλιξης.
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον.

Επικοινωνία

  • Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση  [email protected] ή φαξ: 23832051.
  • Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ – 16:00μ.μ. στο τηλ. 23832043.

Κύπρος, Αμμόχωστος