Καμαριέροι/ Καμαριέρες – Πρωταράς

Τοποθεσία: Κύπρος, Αμμόχωστος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ160483

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Cavo Maris Beach Hotel, που βρίσκεται στην Κύπρο, στην περιοχή του Πρωταρά, αναζητεί επαγγελματίες για την πλήρωση θέσης Καμαριέροι/ Καμαριέρας για την περίοδο 16/4/2022 – 31/10/2022.

Προσόντα

  • Ευχάριστος και ευγενικός χαρακτήρας.
  • Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση ελληνικής ή αγγλικής γλώσσας.

Καθήκοντα και υπευθυνότητες

Να ακολουθούν τις οδηγίες της Housekeeper και των Υπευθύνων των Ορόφων για την καθαριότητα των δωματίων, των κοινόχρηστων χώρων και του ξενοδοχείου γενικότερα, σε όλα τα επίπεδα σωστής καθαριότητας και υγιεινής που έχει καθορίσει το ξενοδοχείο.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Διαμονή (με κλιματισμό και Wi-Fi) & Σίτιση (πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό).
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανέλιξης.
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον.

Επικοινωνία

  • Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση  [email protected] ή φαξ: 23832051.
  • Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ – 16:00μ.μ. στο τηλ. 23832043.

Κύπρος, Αμμόχωστος