Τεχνικός/Συντηρητής Ξενοδοχείου – Πρωταράς

Τοποθεσία: Κύπρος, Αμμόχωστος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ160590

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Cavo Maris Beach Hotel, που βρίσκεται στην Κύπρο, στην περιοχή του Πρωταρά, αναζητεί επαγγελματίες για την πλήρωση θέσης Τεχνικός/Συντηρητής για ολόχρονη εργασία.

Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνια σε παρόμοια θέση.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων στο ξενοδοχείο.
  • Ομαδικότητα.

Καθήκοντα και υπευθυνότητες

Συντήρηση και παρακολούθηση της λειτουργίας των μηχανημάτων και των συστημάτων του ξενοδοχείου σύμφωνα με τους κανόνες ασφάλειας και υγείας. Παροχή καθημερινής τεχνικής υποστήριξης ανάλογα με τις βλάβες και τα τεχνικά προβλήματα που θα προκύψουν κατά την διάρκεια της λειτουργίας του ξενοδοχείου ή οτιδήποτε άλλο συναφή με τα παραπάνω καθήκοντα ζητηθεί.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Παροχή ρουχισμού υπηρεσίας.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανέλιξης.
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον.

Επικοινωνία

  • Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση  [email protected] ή φαξ: 23832051.
  • Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ – 16:00μ.μ. στο τηλ. 23832043.

Κύπρος, Αμμόχωστος