ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ, ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Λογιστές
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 4 ημέρες
Reference Number: FJ160640

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία Β & Α THE BEST MCC LTD η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής οργανωμένων υπηρεσιών καθαρισμού/υγιεινής και συντήρησης, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση Βοηθού Λογιστηρίου στο γραφείο της στη Λευκωσία, Βιομηχανική Στροβόλου:

Προσόντα:

  • Γνώσεις Λογιστικής επιπέδου Elementary ή Intermediate
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Λογισμικών Προγραμμάτων (απαραίτητα Word & Excel)
  • Καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση λογισμικού προγράμματος SAP θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Έκδοση Τιμολογίων
  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών
  • Συμφιλίωση προμηθευτών, χρεωστών και τραπεζικών λογαριασμών
  • Αρχειοθέτηση

Προδιαγραφές & Ωφελήματα:

  • Ημέρες : Δευτέρα – Παρασκευή
  • Ωράριο : 08:00 – 17:30 (με διάλειμμα)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας

Βιογραφικά θα πρέπει να υποβληθούν το συντομότερο μέσω

e-mail: [email protected] ή fax: 22 318761

Τηλέφωνο για επικοινωνία: 22 454800.

Κύπρος, Λευκωσία