Υπεύθυνος HR με υψηλές αμοιβές

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Ανθρώπινο Δυναμικό (HR), Εξυπηρέτηση Πελατών
Τοποθεσία: Κύπρος, Λάρνακα
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ161155

Περιγραφή Θέσης

Διαφημιστικός Όμιλος εταιρειών με πείρα στον χώρο των πωλήσεων, της επικοινωνίας και του Marketing αναζητά δυναμικό και σοβαρό άτομο, όπου με την κατάλληλη εκπαίδευση θα καλύψη την θέση στο τμήμα Sales & Marketing.

Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για:

  • Την δημιουργία και εκπαίδευση ομάδας πωλήσεων και προώθησης.
  • Ανάπτυξη και εκτέλεση δραστηριοτήτων μάρκετινγκ.
  • Παρακολουθεί την αποτελεσματικότητα στις μεθόδους μάρκετινγκ που έχει η εταιρεία και δίνει καινούργιες ιδέες.
  • Διαχειρίζεται τουλάχιστον μία από τις καμπάνιες.
  • Συνεργάζεται με άτομα της ομάδας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Μεγάλη άνεση στην επικοινωνία με τους πελάτες.
  • Εξαιρετική γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλά αγγλικά.
  • Πτυχίο marketing / οικονομικά ή συναφή θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης και διαρκή εκπαίδευση.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση.
  • Μηνιαίες υψηλές αμοιβές.
  • Επαγγελματικά ταξίδια.
  • Η θέση εργασίας είναι από Δευτέρα με Παρασκευή.

Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος.

Μετά την συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Email αποστολής: [email protected]

*Για όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Κύπρος, Λάρνακα