Ανθρώπινο Δυναμικό / Τμήμα Marketing

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Ανθρώπινο Δυναμικό (HR), Δημόσιες Σχέσεις
Τοποθεσία: Κύπρος, Αμμόχωστος
Δημοσιεύθηκε πριν από: 5 ημέρες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ162788

Περιγραφή Θέσης

Μία από τις πιο καταξιωμένες Εταιρείες στον χώρο του Marketing προσφέρει την ευκαιρία σε 2 άτομα τα οποία θα καταταχθούν και θα στελεχώσουν το τμήμα Marketing της εταιρείας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Οργάνωση και συνέπεια
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Άμεσα διαθέσιμος

Η εταιρεία μας προσφέρει ελκυστικό πακέτο αμοιβών. Επιπλέον διαθέτει νεανικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας προσφέροντας στους νέους την ευκαιρία να αναπτύξουν τις ικανότητές τους και να αμείβονται κατάλληλα.

Παρακαλω οι ενδιαφερόμενοι να στέλνουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]

Κύπρος, Αμμόχωστος