Υπεύθυνος/η λειτουργείας και χειρισμού γεμιστικών μηχανών

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Εργάτες - Τεχνίτες
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύθηκε πριν από: 5 ημέρες
Λήγει σε 4 εβδομάδες
Reference Number: FJ163555

Περιγραφή Θέσης

Αν είστε υπεύθυνο άτομο, σας αρέσει να εργάζεστε σε ομάδα και είστε συνεργάσιμος/η τότε ίσως αυτή η θέση να σας ταιριάζει

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η λυκείου/Τεχνικής σχολής
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Επιθυμητή εμπειρία σε παρόμοια θέση

Καθήκοντα:

  • Λειτουργεία, ρύθμιση και χειρισμός μηχανών παραγωγής
  • Τροφοδοσία μηχανών
  • Πακετάρισμα και διάφορες άλλες εργασίες του τμήματος παραγωγής

Τι πρέπει να γνωρίζεται:

  • Για λόγους υγιεινής δεν επιτρέπονται μούσια, νύχια ή κοσμήματα
  • Παρέχουμε 13ο μισθό
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο Ταμείο Προνοίας
  • Δωρεάν κατανάλωση παγωτού!
  • Έκπτωση στα προϊόντα της εταιρείας

Ο απολαβές θα καθοριστούν ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ. 22 44 55 66

fax. 22 83 57 40

e-mail: [email protected]

Κύπρος, Λευκωσία