Σερβιτόρος/Σερβιτόρα

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Σερβιτόροι – Μπαρίστες – Τραπεζοκόμοι
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 3 ημέρες
Reference Number: FJ170495

Περιγραφή Θέσης

KENΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Η εταιρεία Louis Hotels, με πολυετή επιτυχημένη παρουσία στην Τουριστική βιομηχανία σε Ελλάδα και Κύπρο, ζητάει άτομα με όρεξη για δουλειά, διάθεση και κίνητρα για εξέλιξη μέσα από την εταιρεία, για πλήρη ή μερική απασχόληση σε ετήσια βάση, για στελέχωση στο εστιατόριο της στην Λευκωσία ‘Akakiko Japanese Restaurant’ στην πιο κάτω θέση:

Κύρια καθήκοντα / ευθύνες:

  • Παραγγελιοληψία φαγητών και ποτών.
  • Ετοιμασία ποτών.
  • Σερβίρισμα φαγητών και ποτών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών στο ψηλότερο δυνατό επίπεδο.
  • Εφαρμογή επιπέδων υγιεινής, καθαριότητας και ασφάλειας του εστιατορίου.
  • Διατήρηση ψηλών επιπέδων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης.
  • Διεκπεραίωση εργασιών προετοιμασίας (mise en place).

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 χρόνου σε θέση που αφορά την Εστίαση.
  • Προϋπηρεσία σε a la carte εστιατόριο θα εκτιμηθεί.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα.
  • Διαθεσιμότητα για άμεση έναρξη εργοδότησης.

 Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με τον τίτλο της επιθυμητής θέσης, όχι αργότερα από τις 30 Νοέμβρη 2022, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]

Κύπρος, Λευκωσία