Σύμβουλος Ομορφιάς

Δημοσιεύθηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 5 ημέρες
Reference Number: FJ170620

Περιγραφή Θέσης

Κύρια Καθήκοντα:

Ο Beauty Advisor είναι ο KIKO Ambassador και υπεύθυνος για την εμπειρία των πελατών μέσα στο κατάστημα, τις πωλήσεις και των επιχειρηματικών KPI στο κατάστημα σύμφωνα με τη στρατηγική της μάρκας .

CUSTOMER EXPERIENCE / BUSINESS MANAGEMENT

  • Παρέχει εξαιρετική εξυπηρέτηση, χτίζει σχέσεις εμπιστοσύνης και σερβίρει όλους τους πελάτες με σωστή συμπεριφορά προσφέροντας στον πελάτη μια μοναδική εμπειρία. (έχει σωστή εμφάνιση και μακιγιάζ σύμφωνα με τα πρότυπα KIKO).
  • Συμβάλει στην επίτευξη των επιχειρηματικών στόχων όπως ορίζονται από τον StoreManager(CustomerExperience, Sales, KPIs)
  • Ικανοποιεί τις ανάγκες των πελατών και κάνει cross-selling στα προϊόντα.
  • Ενημερώνει την StoreManagerγια τυχόν ζητήματα που απαιτούν επίλυση προκειμένου να προσφέρουν την καλύτερη εμπειρία στον πελάτη και τα πιο αποδοτικά αποτελέσματα. (π.χ. Trends, Stock, καθαριότητα κ.λπ.).

PROCEDURES & POLICIES EXECUTION

  • Εγγυάται την λειτουργία του καταστήματος KIKO όπως ορίζεται στο KIKOSTOREBOOK και εξηγείται από τον StoreManager.
  • Συμβάλει στη διατήρηση ποιοτικών προτύπων όσον αφορά την εικόνα του καταστήματος (merchandising, εμπορεύματα, σωστή διατήρηση του καταστήματος) και την ποιοτική Εξυπηρέτηση Πελατών της KIKO.
  • Εγγυάται τη συνεχή ενημέρωση των τάσεων της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα: Σπουδες Αισθητικης / Μακιγιαζ, προυπηρεσία σε αντιστοιχη θεση και καλη γνωση Αγγλικων

Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός, bonus , ιδιωτική ασφάλιση.

[email protected]

Κύπρος, Λευκωσία